درباره ما

هسته ی اولیه ی مجموعه، با عنوان گروه نرم افزری سی زان۱، از ابتدای دهه هشتاد و با اجرای پروژه های دسکتاپ کار خود را آغاز نمود.

در دی ماه سال ۱۳۸۹، هسته ی نرم افزاری سی زان بعنوان یکی از واحدهای مرکز رشد دانشگاه کاشان کار خود را پیگیری نمود تا شکل منسجم تری به فعالیت های خود بخشد. هسته ی سی زان در مدت استقرار خود در مرکز رشد دانشگاه کاشان موفق به تهیه سامانه ی مدیریت یادگیری۲ اختصاصی خود گردید.

مجموعه سی زان در خرداد ماه ۱۳۹۱ با عنوان “شرکت سی زان پردازش کویر” و به شماره ۵۰۴۰ در اداره ی ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری کاشان، در قالب مسئولیت محدود، به عنوان یک شخصیت حقوقی ثبت شد تا به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

 

موضوع اصلی فعالیت شرکت؛ در دو زمینه آموزش مجازی و تولید پرینترهای سه بعدی است.

الف- آموزش مجازی:

ساختار شرکت در بخش آموزش مجازی؛ برمبنای دو گروه تولید محتوا و فنی بنا گردیده است. کلیه ی امور مربوط به تولید محتوای دوره های آموزشی؛ در گروه تولید محتوا مورد مطالعه، بررسی و تولید قرار می گیرد. این در حالی است که در گروه فنی؛ مراحل مربوط به تهیه و توسعه ی سامانه ی مدیریت یادگیری اختصاصی شرکت، با نام سامانه یکپارچه آموزش مجازی برنا، انجام می شود.

این بخش از فعالیتهای شرکت تاکنون با تمرکز بر برگزاری دوره های آموزش کارکنان سازمان ها به روش مجازی ادامه یافته است. البته فعالیت هایی در زمینه تولید و ارائه سامانه ها و نیز خدمات مبتنی بر وب نیز در شرکت انجام شده است که در بخش محصولات قابل مشاهده است.

تجربه ی موفق شرکت در برگزاری دوره های آموزش کارکنان سازمان ها به روش مجازی، موجب شد تا اندیشه ی تأسیس یک سایت اینترنتی جهت برگزاری دوره های آموزشی به صورت مجازی برای تمامی فارسی زبانان شکل بگیرد که این امر در قالب پروژه ای با عنوان سایت فارسی لرن شکل عملی بخود گرفت.

همچنین پروژه ویکی ریسرچ تولز به عنوان پرتالی جهت آموزش روشهای پیشرفته جستجو در منابع علمی و نوشتن مقالات و ارائه آن در مجامع علمی، نمونه دیگری از فعالیتهای شرکت در زمینه آموزش مجازی است. این سایت، دوره های آموزشی خود را برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی دانشگاهها و پژوهشگران مراکز علمی و تحقیقاتی ارائه می کند.

 

ب- تولید پرینترهای سه بعدی:

تحقیقات شرکت سی زان پردازش کویر در زمینه طراحی و تولید پرینترهای سه بعدی از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و در سال ۱۳۹۳ شکل عملی به خود گرفت. در پاییز ۱۳۹۳ ؛ اساسنامه شرکت اصلاح گردیده و فعالیت در زمینه طراحی و تولید پرینترهای سه بعدی و فناوری های وابسته به زمینه های کاری شرکت، بصورت رسمی، افزوده شد.

شرکت سی زان پردازش کویر با تولید مدلهای مختلف پرینتر سه بعدی سی زان موفق به کسب گواهینامه دانش بنیان از سوی کارگروه ارزیابی و تشخصی صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید تا در زمره شرکت های دانش بنیان قرار گیرد.

شرکت سی زان پردازش کویر تاکنون با حضور در نمایشگاهها و رویدادهای علمی پژوهشی مختلف نسبت به معرفی پرینترهای سه بعدی تولیدی خود اقدام نموده است که این امر با استقبال بازدید کنندگان روبرو گردیده و از این رو، شرکت موفق به فروش دستگاههای پرینتر سه بعدی خود به مراکز علی و تحقیقاتی، دانشگاهها و شرکتها و افراد بخش خصوصی گردیده است.

اطلاعات تکمیلی و شرح فعالیتهای شرکت در این زمینه؛ در وب سایت پرینتر ۳بعدی قابل مشاهده می باشد.

 

 

نوآوری، کاهش هزینه برای خریداران، اجرای استانداردهای لازم و پیاده سازی صحیح و اصولی به همراه پشتیبانی کامل از محصولات و خدمات؛ از جمله ویژگی هایی است که سعی می کنیم آنها را  همواره در مسیر فعالیت شرکت حفظ کنیم.

 


۱- سی زان اشاره به نام قلعه ای تاریخی در نوش آباد کاشان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را مطالعه کنید.

۲- Learning Management System

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *